Öğrenci Girişi Bursluluk Sınavı
Bursluluk Sınavı
Head English – Yabancı Dil Okulları - Gaziantep

YDS HAZIRLIK KURSLARIMIZDA

YDS HAZIRLIK EKİBİMİZ, ALANINDA İSİM YAPMIŞ, 

TECRÜBELİ ÖĞRETMENLERDEN OLUŞMAKTADIR,

KURS SÜRESİNCE KULLANILACAK EĞİTİM MATERYALLERİ, 

ÖĞRENCİLERİMİZE ÜCRETSİZ OLARAK VERİLMEKTEDİR,

KAÇIRDIĞINIZ DERSLER İÇİN ÜCRETSİZ ÖZEL DERS İMKANI SUNULMAKTADIR,

ÖĞRENCİLERİMİZE, ANLAMAKTA GÜÇLÜK ÇEKTİKLERİ DERSLER İÇİN, 

KONU EKSİKLİKLERİNİ TAMAMLAMAYA YÖNELİK ÜCRETSİZ BİREBİR ETÜT İMKANI SAĞLANMAKTADIR.

 

SINAV HAZIRLIK PROGRAMIMIZ

  • DETAYLI VE YAPISAL GRAMER EĞİTİMİ

Tüm gramer konularının ayrıntılı bir şekilde anlatıldığı bu bölümde, hiç gramer bilgisi olmayan öğrencilerin bile gramer sorularını kolaylıkla çözmesini sağlayacak yöntem ve teknikler verilmektedir.

  • AKADEMİK KELİME EĞİTİMİ

Kelime öğretiminde, çoklu zeka kuramı esas alınarak görsel ve işitsel öğelere yer verilir ve hazırlık programı süresince, öğrenci hedef kelimelerle sürekli olarak karşı karşıya getirilerek öğrenmenin kalıcı olması sağlanır.

  • TEST TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

Yds sınavının, Gramer, Cloze Test, Cümle Tamamlama, Diyalog, Paragraf tamamlama, İlgisiz cümle vb. bölümlerindeki soruların hızlı ve etkili bir şekilde çözülmesini sağlayacak yöntem ve teknikler sayesinde öğrencilerimizin bu bölümlerdeki başarısı önemli ölçüde artmaktadır.

  • PARAGRAF TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

YDS alanında uzmanlaşmış sınav ekibimiz tarafından hazırlanmış parağraf analizi teknikleri ile daha once almış olduğumuz gramer ve kelime eğitimini birleştirdiğimizde, tüm öğrencilerin korkulu rüyası olan Paragraf bölümü sorularını doğru yorumlayıp en üst seviyede başarı ile çözmenin hiç te zor olmadığını göreceksiniz.

  • ZAMANLAMA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

Gramer ve kelime bilginiz ne kadar iyi olursa olsun, zamanınızı etkin bir şekilde kullanamaz, çeşitli soruların size dakikalarca oyalamasına izin verirseniz, sınav süresi bittiğinde bakmaya dahi zaman bulamadığınız sorular olduğunu görebilirsiniz. Uzman kadromuz eşliğinde alacağınız zamanlama teknikleri eğitimi ile, sınavı yetiştirebilecek miyim stresinden kurtulacaksınız.

  • ÇEVİRİ TEKNİKLERİ 

Hem çeviri soruları hem de metni anlamaya dayalı soruları çözmede kolaylık sağlayacak çeviri teknikleri eğitimi ile bu bölümlerdeki hızınız ve başarı oranınız önemli ölçüde artacak.

  • DAHA ÖNCE ÇIKMIŞ SORULARIN ÇÖZÜMÜ

YDS sınavında karşılaşacağınız soru çeşitlerine adapte olabilmek ve pratik kazanmak için daha once çıkmış soruların çözülmesi ve analizi büyük önem taşımaktadır. Bu sayede eğitmenlerimiz, varsa eksik olduğunuz konuları tespit edecek ve yapılacak ekstra çalışmalarla bu eksiklikler giderilecektir.

  • DENEME SINAVLARI

Dersane ortamında, düzenli olarak yapılacak deneme sınavları, bireysel başarı oranınızın tespitini, eksikliklerinizin saptanabilmesini ve sınav tecrübenizin artmasını sağlarken eğitmenlerimize eksik olduğunuz konuları saptama ve bu eksiklikleri giderme olanağı sağlayacaktır. Eğitim sonunda her aday için tutulan istatistikler dikkate alınarak, kişiye özel sınav taktikleri verilecektir.