Öğrenci Girişi Bursluluk Sınavı
Bursluluk Sınavı
Head English – Yabancı Dil Okulları - Gaziantep

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

2013 Eylül ayı itibariyle Gaziantep’te eğitim faaliyetlerine başlamış olan kurumumuz yabancı dil eğitimini bölgemizde yaygınlaştırmak ve eğitim standartlarını en üst düzeye çıkartmak amacıyla kurulmuştur. 

Head English, Avrupa Ortak Dil Kriterlerine (CEFR) bağlı kalarak, öğrencilerine en kısa sürede en etkili dil eğitimini vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Kurs programlarımız, öğrencilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve okulumuzda geçirdikleri her anı tatmin edici kılmak maksadıyla sürekli olarak incelenmekte ve öğrencilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilmek adına sürekli olarak geliştirilmektedirler.

Head English Yabancı Dil Okulları, öğrenci merkezli eğitimi temel alarak oluşturduğu kurs programlarıyla en yüksek kalitede eğitim vererek tüm öğrencilerin hayallerinin önündeki engelleri kaldırmayı amaçlamaktadır.

girl-3718522_1280

Neden Head English? 

Güvenilir ve Destekleyici Eğitim Anlayışı

İnsanların İngilizce öğrenmek istemesinin birçok nedeni vardır. Birçok insan profesyonel sebeplerden, bazıları seyahat etmek ve arkadaşlık ilişkilerini geliştirmek için İngilizce öğrenmek istemektedir. Head English Dil Okulları olarak sunduğumuz hiçbir hizmette, sadece kayıt almak amacıyla ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uymayan programlar size önerilmez. Hizmetlerimizden yararlanırken ve sonrasında size tam bir danışmanlık desteği verilir. Bu özelliğimiz başarımızın temelini oluşturmaktadır.

Head English Yabancı Dil Okulları olarak misyonumuz:

Öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmak, öğrencilerimizi, hayattaki hedeflerine ulaştırmak adına, sürekli olarak motive etmek, her bir öğrencimizin kurumumuzdan farklı beklentileri olabileceği algısıyla hareket ederek, öğrencilerimizin bireysel anlamdaki ihtiyaçlarına cevap verebilmek, öğrencilerimize saygı ve sevgi göstererek değerli olduklarını hissettirmek ve yapmayı taahhüt ettiğimiz her şeyin sonuna kadar arkasında durmaktır.

Tüm personelimizin, gelişmekte ve değişmekte olan dünyaya ayak uydurabilmek ve öğrencilerimize en kaliteli eğitimi sağlayabilmek adına, sürekli olarak yenilikleri takip etmesini sağlamaktır.

Deneyimli ve Destekleyici Personel
Head English’de size hizmet veren tüm personel yabancı dil eğitiminde uzun yıllar hizmette bulunmuş ve akademik olarak da kendilerini kanıtlamış kişilerdir. Uzmanlık alanlarına göre belirlenen kadromuz size eğitim süresince ders haricinde ek dersler, etüt, eksikleri tamamlayıcı ekstra ödevler vb. gibi yöntemlerle tam destek vermektedir.

Head English kadrosu olarak, öğrenme sürecinin verimli bir şekilde gerçekleşmesinde fiziksel ve duygusal çevrenin etkisinin önemli bir yer tuttuğunun bilincindeyiz. Bu sebeple kurumumuzda, sınıflarımızın renginden, kantinimizin dekorasyonuna kadar her şey öğrencilerimizin kendilerini huzurlu hissetmelerini sağlamak amacıyla özenle seçilmiştir. Fiziksel çevreye ek olarak, öğrenciler kendilerini mutlu hissettiklerinde öğrenmenin daha etkili gerçekleşeceği düşüncesiyle, müdüründen öğretmenine, danışmadan kantin görevlisine kadar tüm personel öğrenme sürecinin en verimli şekilde gerçekleşmesi için gayret göstermektedir.