Bursluluk Sınavı Öğrenci Girişi
Öğrenci Girişi
Çağrı Merkezi
+90 541 231 3838 +90 342 231 3838
Head English – Yabancı Dil Okulları - Gaziantep

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

2009 yılından beri Londra ve Ankara’da yabancı dil eğitimi faaliyetlerinde bulunan kurumumuz, 2013 Eylül ayı itibariyle Gaziantep’te eğitim faaliyetlerine başlamıştır.

Misyonumuz, kaliteli ve disiplinli bir şekilde yabancı dil eğitimini bölgemizde yaygınlaştırmak ve eğitim standartlarını en üst düzeye çıkartmaktır.

girl-3718522_1280

Neden Head English? 

Güvenilir ve Destekleyici Eğitim Anlayışı
İnsanların İngilizce öğrenmek istemesinin birçok nedeni vardır. Birçok insan profesyonel sebeplerden, bazıları seyahat etmek ve arkadaşlık ilişkilerini geliştirmek için İngilizce öğrenmek istemektedir. Head English Dil Okulları olarak sunduğumuz hiçbir hizmette, sadece kayıt almak amacıyla ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uymayan programlar size önerilmez. Hizmetlerimizden yararlanırken ve sonrasında size tam bir danışmanlık desteği verilir. Bu özelliğimiz başarımızın temelini oluşturmaktadır.

 

Deneyimli ve Destekleyici Personel
Head English’de size hizmet veren tüm personel yabancı dil eğitiminde uzun yıllar hizmette bulunmuş ve akademik olarak da kendilerini kanıtlamış kişilerdir. Uzmanlık alanlarına göre belirlenen kadromuz size eğitim süresince ders haricinde ek dersler, etüt, eksikleri tamamlayıcı ekstra ödevler vb. gibi yöntemlerle tam destek vermektedir.

 

Gönüllü Danışmanlık Hizmeti
Head English Dil okulları size yabancı dil, yurt dışı eğitim danışmanlığı, kariyer hedefleri vb. konularda gönüllü olarak ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.