Türkçe

BİZ KİMİZ?

2009 yılından beri Londra ve Ankara’da yabancı dil eğitimi faaliyetlerinde bulunan kurumumuz, 2013 Eylül ayı itibariyle Gaziantep’te eğitim faaliyetlerine başlamıştır.

Misyonumuz, kaliteli ve disiplinli bir şekilde yabancı dil eğitimini bölgemizde yaygınlaştırmak ve eğitim standartlarını en üst düzeye çıkartmaktır.

biz

YARDIM KURULUŞLARINA HİZMET SAĞLAMA BAKIMINDAN OKULUMUZUN PROFİLİ

Head English mültecilere ve yardım kuruluşu personeline yabancı dil öğretme konusunda ciddi tecrübesi olan tanınmış bir dil okuludur. Dil öğretimimizin temel amacı mültecilere ihtiyaç duydukları düzeyde iletişim becerilerini kazandırmaktır. Yabancı dil olarak Türkçe/Arapça öğretmede önemli tecrübeleri olan öğretmenlerimiz gerek öğrencilere yaklaşımları gerekse kullandıkları öğretim metodlarıyla öğrencilerin derse aktif olarak katılımını hedeflemektedir.

yardim2

REFERANSLARIMIZ

Okulumuz Yabanci Dil olarak Türkçe/Arapça Eğitimi kapsamında Gaziantep’te bulunan birçok NGO (non-governmental organization) projesini başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Projesini tamamladığımız kurumlardan bazıları:

 NRC (Norwegian Refugee Council)

Adam Smith International

Mercy Corps

Malumat

Welt Hunger Hilfe

yardim2

KURUMUMUZ

Kurumumuzda toplam 10 Sınıf olup, her sınıfta dil eğitimini destekleyen teknolojik materyaller ( bilgisayar, projeksiyon cihazı, ses sistemi) bulunmaktadır.

Öğrencilerimiz ders saatleri dışında, kafeterya, kütüphane ve etüt salonlarımızda vakit geçirebilirler.

sinif

HEAD ENGLISH

OPENS DOORS TO THE WORLD…

ga('create', 'UA-38754786-2', 'headenglish.com'); ga('send', 'pageview');