TEOG Grupları

teog

TEOG Eğitim Programı

TEOG 2015-2016 Eğitim ve Öğretim yılında, birinci dönem 26-27 Kasım, ikinci dönem ise 29-30 Nisan tarihlerinde yapılacaktır.

Head English Dil Kursu 8. sınıf öğrencilerinin girdiği TEOG sınavında sorulan 20 İngilizce sorusunda başarıya ulaşılabilmesi için oluşturduğu detaylı ve kapsamlı öğretime ek olarak, öğrencilerin gelecekteki yaşamlarında ihtiyaç duyacakları dinleme ve konuşma gibi iletişim becerilerini de öğretim sürecine dahil etmektedir.

SINAV HAZIRLIK PROGRAMIMIZ

  • DETAYLI VE YAPISAL GRAMER EĞİTİMİ

Teog sınavında çıkan tüm gramer konularının ayrıntılı bir şekilde anlatıldığı bu bölümde, hiç gramer bilgisi olmayan öğrencilerin bile gramer sorularını kolaylıkla çözmesini sağlayacak şekilde bir eğitim verilmektedir.

  • KELİME EĞİTİMİ
  • Teog sınavında önemli bir yer tutan kelimelerin öğretiminde, çoklu zeka kuramı esas alınarak görsel ve işitsel öğelere yer verilir ve hazırlık programı süresince, öğrenci hedef kelimelerle sürekli olarak karşı karşıya getirilerek öğrenmenin kalıcı olması sağlanır.
  • DAHA ÖNCE ÇIKMIŞ SORULARIN ÇÖZÜMÜ

Teog sınavında karşılaşacağınız soru çeşitlerine adapte olabilmek ve pratik kazanmak için daha once çıkmış soruların çözülmesi ve analizi büyük önem taşımaktadır. Bu sayede eğitmenlerimiz, varsa eksik olduğunuz konuları tespit edecek ve yapılacak ekstra çalışmalarla bu eksiklikler giderilecektir.

  • DENEME SINAVLARI

Dersane ortamında, düzenli olarak yapılacak deneme sınavları, bireysel başarı oranınızın tespitini, eksikliklerinizin saptanabilmesini ve sınav tecrübenizin artmasını sağlarken eğitmenlerimize eksik olduğunuz konuları saptama ve bu eksiklikleri giderme olanağı sağlayacaktır. Eğitim sonunda her aday için tutulan istatistikler dikkate alınarak, kişiye özel sınav taktikleri verilecektir.

 

teog
ga('create', 'UA-38754786-2', 'headenglish.com'); ga('send', 'pageview');