Neden Head English?

Güvenilir ve Destekleyici Eğitim Anlayışı
İnsanların İngilizce öğrenmek istemesinin birçok nedeni vardır. Birçok insan profesyonel sebeplerden, bazıları seyahat etmek ve arkadaşlık ilişkilerini geliştirmek için İngilizce öğrenmek istemektedir. Head English Dil Okulları olarak sunduğumuz hiçbir hizmette, sadece kayıt almak amacıyla ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uymayan programlar size önerilmez. Hizmetlerimizden yararlanırken ve sonrasında size tam bir danışmanlık desteği verilir. Bu özelliğimiz başarımızın temelini oluşturmaktadır.

 

Deneyimli ve Destekleyici Personel
Head English’de size hizmet veren tüm personel yabancı dil eğitiminde uzun yıllar hizmette bulunmuş ve akademik olarak da kendilerini kanıtlamış kişilerdir. Uzmanlık alanlarına göre belirlenen kadromuz size eğitim süresince ders haricinde ek dersler, etüt, eksikleri tamamlayıcı ekstra ödevler vb. gibi yöntemlerle tam destek vermektedir.

 

Gönüllü Danışmanlık Hizmeti
Head English Dil okulları size yabancı dil, yurt dışı eğitim danışmanlığı, kariyer hedefleri vb. konularda gönüllü olarak ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Okulumuzda Yararlanabileceğiniz Programlar

Genel İngilizce

Mesleki İngilizce

YDS

TOEFL iBT

PTE ACADEMIC

IELTS

TOEIC

SAT

PROFICIENCY

GMAT

TIP DİL Sınavı

Fransızca Kursları

Almanca Kursları

Türkçe Kursları

Arapça Kursları

Listening & Speaking Kursları

Yurtdışı Dil Okulları

İngiltere ve Almanya Aile Birleşimi Kursları

ga('create', 'UA-38754786-2', 'headenglish.com'); ga('send', 'pageview');