Biz Kimiz?

educate

 

Head English, Avrupa Ortak Dil Kriterlerine (CEFR) bağlı kalarak, öğrencilerine en kısa sürede en etkili dil eğitimini vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Kurs programlarımız, öğrencilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve okulumuzda geçirdikleri her anı tatmin edici kılmak maksadıyla sürekli olarak incelenmekte ve öğrencilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilmek adına sürekli olarak geliştirilmektedirler.

Head English Yabancı Dil Okulları, öğrenci merkezli eğitimi temel alarak oluşturduğu kurs programlarıyla en yüksek kalitede eğitim vererek tüm öğrencilerin hayallerinin önündeki engelleri kaldırmayı amaçlamaktadır.

Head English Yabancı Dil Okulları olarak misyonumuz:
– Öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmak,
– Öğrencilerimizi, hayattaki hedeflerine ulaştırmak adına, sürekli olarak motive etmek,
– Her bir öğrencimizin kurumumuzdan farklı beklentileri olabileceği algısıyla hareket ederek, öğrencilerimizin bireysel anlamdaki ihtiyaçlarına cevap verebilmek,
– Öğrencilerimize saygı ve sevgi göstererek değerli olduklarını hissettirmek,
– Yapmayı taahhüt ettiğimiz her şeyin sonuna kadar arkasında durmak,
– Tüm personelimizin, gelişmekte ve değişmekte olan dünyaya ayak uydurabilmek ve öğrencilerimize en kaliteli eğitimi sağlayabilmek adına, sürekli olarak yenilikleri takip etmesini sağlamaktır.

Head English kadrosu olarak, öğrenme sürecinin verimli bir şekilde gerçekleşmesinde fiziksel ve duygusal çevrenin etkisinin önemli bir yer tuttuğunun bilincindeyiz. Bu sebeple kurumumuzda, sınıflarımızın renginden, kantinimizin dekorasyonuna kadar her şey öğrencilerimizin kendilerini huzurlu hissetmelerini sağlamak amacıyla özenle seçilmiştir. Fiziksel çevreye ek olarak, öğrenciler kendilerini mutlu hissettiklerinde öğrenmenin daha etkili gerçekleşeceği düşüncesiyle, müdüründen öğretmenine, danışmadan kantin görevlisine kadar tüm personel öğrenme sürecinin en verimli şekilde gerçekleşmesi için gayret göstermektedir.

ga('create', 'UA-38754786-2', 'headenglish.com'); ga('send', 'pageview');